• In English
 • ВІДБУЛОСЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  , опубліковано 23 Квітня 2014 року о 00:00

  Відповідно до плану роботи Головного управління ветеринарної медицини в Київській області 23 квітня 2014 року за адресою м. Вишневе вул. Балукова 22, проведено розширене засідання колегії, з темою «Про підсумки роботи служби ветеринарної медицини області у І кварталі 2014 року».

  Засідання відбулося під головуванням Жука Андрія  Олександровича– Начальника Головного управління ветеринарної медицини в Київській області, на якому були присутніми головні державні інспектори ветеринарної медицини районів та міст області, начальники районних (міських) державних лікарень ветеринарної медицини, директори районних( міжрайонних, міських) державних лабораторій ветеринарної медицини, інспектори Головного управління ветеринарної медицини в області, представники Київської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів при ГУ МВС України в Київській області, Регіональної державної лабораторії ветмедицини в Київській області.

  На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:

  • Про епізоотичну ситуацію в області, стан профілактики та боротьби зі сказом, туберкульозом, АЧС. Про основні недоліки виявлені під час комплексних перевірок  районних установ ветмедицини.
  • Про Підсумки роботи держветінспекції за 1 квартал 2014 року та  щодо актуальних питань  забезпечення належного державного ветеринарного – санітарного контролю і нагляду за підконтрольними суб’єктами господарювання
  • Про стан діагностичної роботи в області, основні недоліки які були виявлені під час комплексних перевірок та завдання державним лабораторіям ветеринарної медицини щодо покращання роботи
  • Про фінансування державних установ ветеринарної медицини та контроль за використанням  коштів державного бюджету
  • Про проведення ідентифікації та реєстрації тварин, стан оформлення документів на об’єкти державної власності

   

  По закінченню розгляду вищезазначених питань були підведені підсумки, прийняті відповідні рішення та поставлені завдання.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій