• In English
 • ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ ТА НАМІТИЛИ ПЛАНИ НА ІІІ КВАРТАЛ 2014 РОКУ
  , опубліковано 25 Липня 2014 року о 00:00

  Відповідно до плану роботи Головного управління ветеринарної медицини в Київській області 25 липня 2014 року за адресою м. Вишневе вул. Балукова 22, проведено розширене засідання колегії, з темою «Про підсумки роботи служби ветеринарної медицини області у І півріччі 2014 року».

  Засідання відбулося під головуванням Жука Андрія  Олександровича– Начальника Головного управління ветеринарної медицини в Київській області, на якому були присутніми головні державні інспектори ветеринарної медицини районів та міст області, начальники районних (міських) державних лікарень ветеринарної медицини, директори районних( міжрайонних, міських) державних лабораторій ветеринарної медицини, інспектори Головного управління ветеринарної медицини в області, представники Київської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів при ГУ МВС України в Київській області, Регіональної державної лабораторії ветмедицини в Київській області.

  На засіданні колегії було розглянуто ряд питань та оцінені основні показники діяльності державної ветеринарної служби області.

  По закінченню розгляду вищезазначених питань були підведені підсумки, прийняті відповідні рішення та поставлені завдання.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій