• In English
 • ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН ОБОВЯЗКОВА
  , опубліковано 20 Вересня 2014 року о 00:00

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1648-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин», згідно з яким вводиться обов’язкова ідентифікація та реєстрація у Єдиному державному реєстрі всіх сільськогосподарських тварин.
  Тільки в разі введення обов’язкової ідентифікації та реєстрації всіх сільськогосподарських тварин, як передбачено законодавством ЄС, держава може гарантувати споживачам, що вони вживатимуть м’ясо-молочну продукцію відомого походження – від зареєстрованих тварин, стан здоров’я яких контролюється, а отже, така продукція є безпечною.
  Таким чином, Цими змінами законодавство України приводиться у відповідність до законодавства Європейського Союзу, створюється система постійного контролю за станом здоров’я сільськогосподарських тварини (великої рогатої худоби, свиней, коней, овець та кіз) та ветеринарно-санітарним станом господарств що займаються утриманням, розведенням вказаних тварин.
  З метою забезпечення виконання обов’язку власників та утримувачів тварин здійснювати ідентифікацію та реєстрацію тварин Закон встановлює відповідальність за порушення законодавства в цій сфері. Водночас передбачається, що у період до 1 січня 2015 року така відповідальність до громадян не застосовується.
  Вартість робіт та послуг з ідентифікації та реєстрації тварин, що утримуються і розводяться населенням, буде компенсуватися за рахунок державного бюджету. Також передбачена можливість компенсації такої вартості третіми особами.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій