• In English
 • КОНКУРСНА КОМІСІЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ:
  , опубліковано 04 Грудня 2015 року о 00:00

  Заступника начальника Головного управління ветеринарної медицини в Київській області – начальника управління державного контролю – заступника головного державного інспектора ветеринарної медицини Київської області.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «ветеринарна медицина» за освітньо-кваліфікайційним рівнем спеціаліста (магістр) , стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 4 років.
  Для участі у конкурсі до конкурсної комісії подаються такі документи:
  1) заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  2) заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3) дві фотокартки розміром 4 х 5 см;
  4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені у встановленому законодавством порядку;
  5) відомості про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, наявність у себе та близьких осіб корпоративних прав за 2014 рік за формою згідно з додатком до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”;
  6) копія паспорта, засвідчена у встановленому законодавством порядку;
  7) копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 01001, м. Київ, ву. Б. Грінченка, 1, тел. 044-278-48-85.
  У разі визнання кандидата переможцем конкурсу, він протягом трьох днів надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки та медичну довідку про стан здоров’я за формою 133/о, затвердженою МОЗ.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій