• In English
 • У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО ВИПАДОК ГРИПУ ПТИЦІ У ДИКИХ ЛЕБЕДІВ
  , опубліковано 03 Січня 2017 року о 00:00

  Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області на водоймищі в с. Чортория Кіцманського району Чернівецької області було зареєстровано падіж лебедів.
  При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 02.01.2017 року встановлено діагноз на грип птиці (звіт про результати дослідження   № 000001 від 02.01.2017).
  З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху грипу птиці 03.01.2017 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіцманській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації захворювання, визначені межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.
  В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення вірусу пташиного грипу ( карантинні обмеження, зонування, клінічні обстеження птиці та лабораторні дослідження біоматеріалу від птиці що знаходяться в зонах захисту та спостереження.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій