• In English
 • ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ! ВІТАЄМО З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ!
  , опубліковано 15 Березня 2017 року о 00:00

  Права споживачів є фундаментальною ознакою сучасного демократичного суспільства з розвинутими цивілізованими ринковими відносинами. Розбудова такої держави сьогодні неможлива без свідомого громадянства та реалізації прав людини як споживача, створення та проведення відповідної споживчої політики.

  Послідовна та виважена споживча політика України є важливим чинником ефективного розвитку ринку, що забезпечує вплив Уряду на повсякденне життя, сприяє підвищенню добробуту споживачів та, водночас, створює сприятливі умови ведення бізнесу для сумлінних виробників товарів та послуг.

  Приємно відзначити, що сьогодні Україна впевнено розвивається та інтегрується до європейського економічного, політичного, суспільного простору. Впровадження нових підходів до розуміння споживчої політики та реалізації прав споживачів, вдосконалення законодавства, впровадження світового досвіду націлені на створення європейської якості життя для кожного громадянина України.

  Діяльність Держпродспоживслужби та Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області спрямована на регулювання відносин між виробниками та споживачами, покликана вирішувати всі питання у сфері захисту прав споживачів шляхом дотримання конституційних прав і свобод. Ми завжди відкриті до партнерства і співпраці з метою досягнення результативності у розбудові та підтримці здорового та якісного рівня життя. Але досягти спільної мети — підвищення рівня якості життя громадян України – можливо тільки за умови об’єднання зусиль усього суспільства.

   

  З нагоди свята бажаю всім здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків.

                                                           З повагою,

                                                           в. о. начальника Головного управління

                                                           Держпродспоживслужби

                                                           в Київській області

                                                           Олена Матвієнко

  Call Now Button
  Будь в курсі подій