Перейти до основної сторінки
У період з 26 по 27 вересня 2017 року в м. Києві, в рамках спільного Швейцарсько-українського проекту, відбулася друга міжнародна річна конференція на тему: «Створення та впровадження в Україні сучасної системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у ланцюгу виробництва і збуту молочних продуктів.
В роботі конференції прийняли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, центрального апарату Держпродспоживслужби та її обласних управлінь, науково-дослідних та навчальних установ, молочного бізнесу (виробники та переробники), громадських організацій, міжнародних організацій та проектів міжнародної технічної допомоги.
Заступник Міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова і голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа наголосили, що якість і безпечність харчових продуктів – пріоритетні напрямки роботи міністерства і служби. “Молочні продукти несуть підвищений ризик для споживача, тому контроль за дотримання вимог вздовж усього ланцюга виробництва і збуту – необхідна умова забезпечення якості й безпечності. Український споживач має бути впевнений, що на полицях продукція, яка відповідає національним та європейським вимогам”, – зазначив Володимир Лапа.
На сесіях конференції були розглянути питання щодо:
Під час роботи третьої сесії, в якості спікера та учасника панельної дискусії прийняла активну участь заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Щирова Н.С. доповівши тему: Що таке найкращі практики при виробництві молока і чому інспектори повинні знати про це?
Довідково: Швейцарсько-український проект «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO), бенефіціаром є Держпродспоживслужба, виконавцем – компанія SAFOSO.
Попередня
Наступна