• In English
 • ВІДБУЛАСЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ З ПИТАНЬ НОВАЦІЙ У ДЕРЖАВНОМУ КОНТРОЛІ
  , опубліковано 21 Травня 2018 року о 00:00

  Відповідно до Графіку проведення у II кварталі 2018 року експертних зустрічей для обговорення пріоритетів діяльності Уряду, 17 травня 2018 року Держпродспоживслужбою було проведено відеоконференцію з питань новацій у державному контролі за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин. У дискусії взяли участь директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль, заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко, заступник начальника управління державного контролю – начальник відділу державної інспекції Юрій Перегінець, голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський, представники облдержадміністрацій та громадськість. Предметом обговорення стали особливості реалізації Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який набрав чинності у квітні поточного року. Також дискусія торкнулася питань з розробки низки нормативно – правових актів, прийняття яких дозволить в повній мірі реалізувати норми Закону. Як наголосив Борис Кобаль, «Однією з новацій Закону про контроль є запровадження перевірок операторів ринку без попереднього повідомлення, ризико – орієнтований підхід до проведення планових заходів державного контролю. Учасники обговорили обов’язки, права державних інспекторів та державних ветеринарних інспекторів, вимоги до них, права та обов’язки операторів ринку, принципи та вимоги до здійснення державного контролю та інші аспекти реалізації Закону про контроль.

  Представників громадськості цікавили питання про впровадження процедури відеофіксації, системи НАССР та експорту м’ясної сировини.

  На базі Київської облдержадміністрації у відеоконференції прийняли спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, представники облдержадміністрації, бізнесу та громадськості Київщини,     всього – 26 чоловік.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій