• In English
 • ВИЯВЛЕННЯ НЕВІДПОВІДНОСТІ ІМПОРТОВАНИХ ОБ’ЄКТІВ РЕГУЛЮВАННЯ ФІТОСАНІТАРНИМ ВИМОГАМ УКРАЇНИ У І КВАРТАЛІ 2019 РОКУ
  , опубліковано 08 Квітня 2019 року о 13:13

  У І кварталі 2019 року на пунктах фітосанітарного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області при імпорті об’єктів регулювання було зафіксовано 7 випадків виявлення регульованих шкідливих організмів у продуктах рослинного походження:

  1. Ентомологічний карантинний організм, обмежено поширений на території України – Західний квітковий трипс (Frankliniella occidentalis Perg.) імаго в живому стані  артишоках свіжих походженням Іспанія, що надійшли із Польщі (1 випадок).

  2. Ентомологічний карантинний організм, відсутній на території України – Південно- американська томатна міль (Tuta absoluta Meyr.) імаго в живому стані:

  – у помідорах свіжих із Туреччини (2 випадки). Заражені вантажі повернуто.

  – у помідорах свіжих із Іспанії (1 випадок). Заражений вантаж знищено.

  3. Ентомологічний карантинний організм, відсутній на території України – Середземноморська плодова муха Ceratitis capitata личинки в живому стані (3 випадки):

  – у апельсинах свіжих із Єгипту (1 випадок). Заражений вантаж знищено.

  – у апельсинах свіжих із Єгипту (1 випадок). Заражений вантаж повернуто.

  – у мандаринах свіжих походженням Іспанія, що надійшли із  Польщі  (1 випадок). Заражений вантаж знищено.

  Також протягом І кварталу 2019 року державними фітосанітарними інспекторами зафіксовано 22 випадки надходження вантажів із Китаю, Італії, Німеччини, Російської Федерації, Польщі на дерев’яних піддонах, що не відповідають вимогам МСФЗ № 15 (відсутнє або нечітке маркування) і 11 випадків надходження імпортних об’єктів регулювання без фітосанітарних сертифікатів, що є порушенням МСФЗ № 12. 

  До вантажів, що не відповідають фітосанітарним вимогам України, застосовано відповідні заходи та направлено нотифікаційні повідомлення до країн-експортерів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій