• In English
 • ДИСКРИМІНАЦІЙНА РЕКЛАМА
  , опубліковано 13 Серпня 2019 року о 09:09

  До Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області надійшли скарги Громадської організації «Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» щодо розповсюдження трьох зовнішніх реклам інтернет-провайдера у м. Ірпінь, Київської області з ознаками порушення вимог статтей 7, 8, 10 Закону України «Про рекламу».

  Відповідно до пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 693 «Про затвердження порядку накладання штрафів за порушення законодавства про рекламу», з метою з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань, орган контролю за рекламою Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області прийняло рішення про призначення незалежної експертизи шляхом надання інформації до Експертної ради з питань протидії дискримінації за ознакою статі при Міністерстві соціальної політики України та ГО «Українська Асоціація Маркетингу».

  Експертною радою з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, під час засідання одностайним голосуванням було прийнято рішення, що реклами інтернет – провайдера є дискримінаційними.

  За результатами розгляду справи, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області рекламу інтернет-провайдера визнано недобросовісною та прийнято рішення про накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, внаслідок чого товариство, яке розповсюдило зазначені реклами, невідкладно усунуло порушення, змінивши зміст реклами та у добровільному порядку сплатило штраф на загальну суму 20, 3 тис. грн.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій