• In English
 • ПРОВЕДЕНІ ЧЕРГОВІ НАВЧАННЯ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ХАРЧОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НАССР В ХАРЧОБЛОКАХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
  , опубліковано 24 Січня 2020 року о 13:13

  В 2020 році відбулися чергові семінари-навчання з організації харчування дітей в закладах освіти. Так, 10 січня проведено навчання в м. Бориспіль
  (65 слухачів), 13 січня в м. Обухів (188 слухачів), 15 січня в м. Бровари
  (166 слухачів) та 22 січня в м. Березань (250 слухачів).

  Запроваджений цикл навчань організований Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області на виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти Київщини на 2019-2022 роки.

  Учасниками семінарів-навчань є представники управлінь (відділів) освіти місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, персонал харчоблоків, представники суб’єктів господарювання, задіяні в організації харчування дітей, а також особи, відповідальні за постачання продуктів харчування та продовольчої сировини.

  Під час семінарів учасники вивчають питання дотримання вимог харчового та санітарного законодавства при організації харчування в закладах освіти, а також знайомляться з особливостями розробки та впровадження в закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

  Аналогічні заходи будуть проводитись щосереди в інших районах Київської області до середини березня 2020 року

  Call Now Button
  Будь в курсі подій