• In English
 • ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗУПИНЕНО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ
  , опубліковано 27 Лютого 2020 року о 11:11

  Відповідно до наданих повноважень Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області здійснює державний контроль за дотриманням законодавства про рекламу у сфері захисту прав споживачів реклами на території Київської області.

   

  Так, в рамках проведення вказаного контролю, фахівцем Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в смт Гостомель Київської області виявлено розповсюдження трьох конструкцій зовнішньої реклами з послуг мийки автомобілів з ознаками порушення вимог частин першої, третьої, четвертої статті 7, абзацу третього частини першої статті 8 та частини першої статті 10 Закону.

   

  Зазначена реклама визнана Експертною радою з питань протидії дискримінації за ознакою статі при Міністерстві соціальної політики України та ГО «Українська Асоціація Маркетингу» дискримінаційною.

   

  За результатами розгляду справи про порушення законодавства про рекламу Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області зовнішню рекламу послуг мийки автомобілів визнано недобросовісною та прийнято рішення про накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу.

   

  За результатами державного контролю за дотриманням законодавства про рекламу рекламодавець, невідкладно усунув порушення, припинивши поширення вказаної дискримінаційної реклами та у добровільному порядку сплатив штраф на загальну суму 15 тис. грн.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій