• In English
 • УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!
  , опубліковано 03 Квітня 2020 року о 15:15

  З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі – Головне управління), спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного призначення та засобів зв’язку.

   

  В той же час є повідомлення про випадки шахрайства з боку невідомих осіб, які представляючись спеціалістами Держпродспоживслужби або іншими членами названої комісії, відвідують потужності суб’єктів господарювання з метою «перевірки» дотримання карантинного режиму. Погрожуючи штрафами за виявлені порушення, псевдоінспектори вимагають неправомірну вигоду для залагодження перевірки.

   

  З огляду на викладене, Головне управління закликає суб’єктів господарювання бути пильними і вимагати від перевіряючих пред’являти службові посвідчення, що посвідчують їх особу та підтверджують їх повноваження!!!

   

  При обгрунтованій підозрі необхідно оперативно повідомляти про факти появи шахраїв на службу 102 Національної поліції та на телефон Головного управління (044) 406-38-13!!!

   

  Будьте пильні та уважні!!! 

  Call Now Button
  Будь в курсі подій