Перейти до основної сторінки
В рамках «Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки», відповідно до заяв про наміри експорту зерна до Китаю та на обстеження посівів ячменю поданих ПІДПРИЄМСТВОМ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «ГЛЕНКОР АГРІКАЛЧЕР УКРАЇНА», ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА», ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУЇ ДРЕЙФУС КОМПАНІ УКРАЇНА», також заяви щодо обстеження місця зберігання ячменю ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР», державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області протягом червня- поч. липня 2020 року обстежено 10 полів в Білоцерківському та Бориспільському районах посівів ячменю – загальною площею 988,58 га та 1 місце зберігання в м. Яготин (9775 м³).
Ячмінь, що експортується до Китаю, повинен відповідати вимогам, встановленим законами, підзаконними актами про імпорт та національним стандартам Китаю, не має містити живих комах та карантинних шкідливих організмів, які перебувають під контролем у Китаї, не бути умисно змішаним з іншими зерновими або зараженим чужорідними матеріалами. Відібрані зразки (11 шт.) було направлено на експертизу до ДУ «Центральна фітосанітарна лабораторія».
Враховуючи результати обстежень та висновки фітосанітарної експертизи посіви ячменю на території Київської області – 988,58 га та зазначене місце зберігання відповідають Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до КНР.
Попередня
Наступна