• In English
 • ВІЛЬНЕ МІСЦЕ ВИРОБНИЦТВА ЯК ОДНА З УМОВ ЕКСПОРТУ РОСЛИН, РОСЛИННИХ ПРОДУКТІВ ТА ІНШИХ ОБ’ЄКТІВ РЕГУЛЮВАННЯ
  , опубліковано 14 Квітня 2021 року о 15:15

  З початком вегетаційного періоду Держпродспоживслужба в Київській області нагадує суб’єктам господарювання, які планують експорт садивного та насіннєвого матеріалу, зернових, лісоматеріалів, що обов’язковою умовою ввезення зазначених об’єктів регулювання до певних країн, зокрема до країн ЄС (садивний матеріал, насіннєвий матеріал, плодоовочева продукція), Євразійського економічного союзу (садивний матеріал, насіннєвий матеріал, плодоовочева продукція, деревина, зернові), Туреччини (лісо- та пиломатеріали), КНР (кукурудза, ячмінь, соя, шрот соняшниковий, буряковий жом) є встановлення вільного місця виробництва від визначених видів шкідливих організмів. З вимогами країн-імпортерів можна ознайомитись за посиланням: https://dpss.gov.ua/fitosanitariya-kontrol-u-sferi-nasinnictva-ta-rozsadnictva/fitosanitarni-vimogi-krayin.

  З метою виконання фітосанітарних вимог країн-імпортерів за зверненням суб’єктів господарювання протягом періоду вегетації у 2020 році державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки Головного управління   Держпродспоживслужби в Київській області обстежено та присвоєно офіційний статус місця виробництва, вільного від шкідливих організмів – 168 ділянкам 4254,2364 га, 3701 м2 (у 2019 році – 127 ділянкам на площі 6243,39 га).

   

  Скасовано офіційний статус місця виробництва, вільного від шкідливих організмів – 62 ділянки на площі 2591,019 га у зв’язку з невиконанням розпорядження державного фітосанітарного інспектора та зміною виробничих площ (у 2019 році – 60 ділянок на площі 2279,9 га). Підтверджено статус місця виробництва, вільного від шкідливих організмів – 3-м тепличним господарствам на площі 42,6 га. З інформацією щодо вільних ділянок можна ознайомитись за посиланням: https://dpss.gov.ua/fitosanitariya-kontrol-u-sferi-nasinnictva-ta-rozsadnictva/informaciya-shchodo-vilnih-dilyanok-vid-regulovanih-shkidlivih-organizmiv

  Порядок встановлення вільного місця виробництва визначено Порядком офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.08.2012 № 487. Обстеження проводяться державними фітосанітарними інспекторами протягом вегетаційного періоду, враховуючи фенологічну фазу періоду вегетації рослин та/або біології розвитку регульованого шкідливого організму.

  Детальну консультацію можна отримати у спеціалістів управління фітосанітарної безпеки відповідно до закріплених зон обслуговування: https://dpssko.gov.ua/oblvet.org.ua/upravlinnya-fitosanitarno-bezpeki/

  Call Now Button
  Будь в курсі подій