• In English
 • УВАГА! НЕБЕЗПЕКА У ЗЕРНОВИХ ПОЛЯХ ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ КУЛЬТУР!
  , опубліковано 23 Квітня 2021 року о 16:16

  За даними фітосанітарного моніторингу, проведеного спеціалістами управління фітосанітарної безпеки, у посівах озимих пшениці та ячменю відмічається ураження рослин хворобами. Найбільш інтенсивно проявляються борошниста роса, септоріоз, якими уражено 2-15% рослин, на кореневі гнилі хворіє 1-5% рослин.

  Згідно ст. 5 Закону України «Про захист рослин» фітосанітарний нагляд за станом угідь, посівів, насаджень здійснюють підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни, діяльність яких пов’язана з користуванням землею, вирощуванням рослин сільськогосподарського та іншого призначення, тощо.

  В фазу виходу рослин в трубку оздоровлюють посіви за інтенсивності ураження 1% борошнистою росою, бурою листковою іржею, гельмінтоспоріозними плямистостями; 3-5% септоріозом листя, церкоспорельозом – у разі появи хвороби, за умов достатнього зволоження і досягнення критичного рівня ураження однією з комплексу або домінуючою в зоні хворобою, через обприскування фунгіцидами відповідного спектру захисної дії, рекомендованими «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

  При роботі з пестицидами необхідно дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій