• In English
 • ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НЕВІДПОВІДНОСТІ ІМПОРТНИХ ВАНТАЖІВ ФІТОСАНІТАРНИМ ВИМОГАМ УКРАЇНИ
  , опубліковано 15 Листопада 2021 року о 10:10

  Спеціалістом управління фітосанітарної безпеки та фітосанітарних заходів на кордоні Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області при проведенні фітосанітарних процедур на м/п “Чайки” при ВМО № 2 (Київська обл., с. Копилів, вул. Миру,4) до імпортних об’єктів регулювання, а саме рослини закритого грунту – 804 штуки, та рослини орхідеї – 6855 шт., що надійшли з Королівства Нідерланди, було виявлено ентомологічний карантинний організм, обмежено поширений на території України, – Західний квітковий трипс (Frankliniella occidentalis Perg.) – 2 екз. імаго в живому стані.

  Вжиті фітосанітарні заходи: заражену партію об’єктів регулювання знищено шляхом високотемпературного спалювання на спеціалізованому підприємстві в присутності та під контролем державного фітосанітарного інспектора.

  Також, у зв’язку з невідповідністю імпортного вантажу фітосанітарним вимогам України та відповідно до Міжнародного стандарту фітосанітарних заходів № 13 складено та направлено нотифікаційні повідомлення до Королівства Нідерланди.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій