• In English
 • УВАГА! НЕБЕЗПЕКА У СХОДАХ ГОРОХУ!
  , опубліковано 04 Травня 2022 року о 15:15

  Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки та фітосанітарних заходів на кордоні було проведено моніторинг посіві гороху та відмічено початок заселення сходів бульбочковими довгоносиками. Найбільш уразливі рослини від сходів до фази 6-го листка. У суху та спекотну погоду (порівняно з хмарною) шкодочинність бульбочкових довгоносиків зростає в 6–10 разів.

  Згідно ст. 5 Закону України «Про захист рослин» фітосанітарний нагляд за станом угідь, посівів, насаджень здійснюють підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни, діяльність яких пов’язана з користуванням землею, вирощуванням рослин сільськогосподарського та іншого призначення, тощо.

  Необхідно провести обстеження посівів гороху та у разі виявлення шкідників за чисельності, вище ЕПШ – 10-15 жуків на кв.м, провести обприскування препаратами, рекомендованими «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

   

  При роботі з пестицидами необхідно дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій