• In English
 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
  , опубліковано 19 Травня 2022 року о 15:15

  Вишиванка – не просте вбрання українців, це особлива національна традиція, національна святиня, яка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, це символ незламності українського духу, заявою на весь світ, що українці – вільний народ! А сам День вишиванки –свято, що покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу!

  В цей день працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та підпорядкованих державних установ області приєдналися до святкуванння, вдягнувши замість звичайного одягу вишиванки, як символ єдності українського народу, в орнаменті яких можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

  Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднані великим почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

  Слава Україні!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій