• In English
 • ОБСТЕЖЕННЯ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОТОКОЛАМ ФІТОСАНІТАРНИХ ВИМОГ ЩОДО ЕКСПОРТУ ДО КНР
  , опубліковано 14 Листопада 2022 року о 14:14

  З метою виконання вимог Протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи та сої з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки та фітосанітарних заходів на кордоні Головного управління   Держпродспоживслужби в Київській області за зверненням суб’єктів господарювання обстежено:

   

  посіви кукурудзи у 15-ти господарствах на загальній площі 18237,791 га. На площі 615,5 га виявлено шкідливий організм стебловий кукурудзяний метелик, що знаходиться під карантинним контролем Китаю, тому фітосанітарний стан цих посівів не відповідає Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи  з України до КНР.

   

  посіви сої у 3-х господарствах на площі 889,56 га. За результатами обстеження встановлено, що посіви відповідають Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту сої  з України до КНР.

  Також проведено обстеження складських приміщень: 48875 м3, 15414,3 м2 у 4-х господарствах.

  З Протоколами фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи та сої з України до Китаю, переліком заборонених біологічних шкідливих організмів до ввозу до КНР, переліком необхідних документів для включення до переліку експортерів до КНР можна ознайомитись за посиланням: https://dpss.gov.ua/fitosanitariya-kontrol-u-sferi-nasinnictva-ta-rozsadnictva/fitosanitarni-vimogi-krayin.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій