• In English
 • НА КИЇВЩИНІ ПРОВЕДЕНО РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄНЬ БДЖІЛ
  , опубліковано 17 Лютого 2023 року о 14:14

  Кожного року, з наближенням весни, аграрії починають проводити різні польові роботи, зокрема обробляти сільськогосподарські угіддя різними агрохімікатами та засобами захисту рослин. Разом з аграріями розпочинають свій труд і бджолярі. При появі перших квіточок вони розміщають свої пасіки біля квітучих лугів та полів.

  Для отримання якісної продукції рослинництва та супутньої продукції тваринництва (меду) фермери та пасічники мають працювати пліч-о-пліч, але їм не завжди вдається налагодити взаємозв’язок між собою.

  Так, для налагодження комунікації між аграріями і бджолярами з метою профілактики отруєнь бджіл пестицидами, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області ініційовано проведення спільних нарад ветеринарних спеціалістів і фітосанітарних фахівців державних установ Київської області з представниками фермерських господарств, пасічників, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

  Станом на 17.02.2023 в Київській області проведено 12 нарад, на яких прийняли участь майже пів тисячі осіб.

  Спікери та учасники зазначених заходів розглянули проблемні питання щодо профілактики отруєнь бджіл пестицидами та порядку реєстрації пасік. Окрему увагу приділили практичному аспекту завчасного інформування пасічників про застосування аграріями пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин.

  Всім учасникам нарад, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області, окремо наголошено на дотримання вимог у сферах ветеринарного, санітарного та фітосанітарного законодавства.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій