• In English
 • СПЕЦІАЛІСТИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ЗАХОДІВ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТІВ НЕЗАКОННОГО ВИГОТОВЛЕННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПАЛЬНОГО НА КИЇВЩИНІ.
  , опубліковано 21 Квітня 2023 року о 10:10

  Територіальним управлінням Бюро Економічної безпеки у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками правопорушень, передбачених ч. 3 статті 204 КК України – незаконне виготовлення та збут пального.

  В ході досудового розслідування було встановлено, що на території Київської області група осіб збудувала незаконну базу для зберігання нафтопродуктів (бензин, дизельне паливо) та подальшої їх реалізації через мережу власних АЗС.

  Під час проведених обшуків виявлено розміщення дев’яти різних за конструкцією резервуарів з бензином та дизельним паливом в загальній кількості близько 100 тис. л.

  З метою визначення якісних показників зазначених нафтопродуктів, під час обшуку були відібрані проби для проведення лабораторних досліджень.

  Відбір проб нафтопродуктів здійснювався за допомогою спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, які мають підтверджену кваліфікацію у сфері контролю якості паливно-мастильних матеріалів та були залучені до обшуку згідно відповідно постанови БЕБ.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області нагадує, що відповідно до статті 23 Закону України «Про захист прав споживачів» за виготовлення або реалізацію продукції, що не відповідає вимогам нормативно-правових актів стосовно безпеки для життя, здоров’я та майна споживачів і навколишнього природного середовища, суб’єкти господарювання несуть відповідальність у розмірі трьохсот відсотків вартості виготовленої або одержаної для реалізації партії товару.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій