• In English
 • ПРОВЕДЕНО «КРУГЛИЙ СТІЛ» З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
  , опубліковано 12 Червня 2023 року о 15:15

  Захист прав споживачів є одним з пріоритетних напрямів роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.  Головне управління зосереджує увагу на розвитку превентивних інструментів захисту прав споживачів.

  Зокрема, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проведено круглі столи з посадовими особами, представниками громадськості з метою створення сприятливих умов для реалізації захисту інтересів та прав споживачів, підвищення правової інформованості населення і суб’єктів господарювання. Особливу увагу приділено питанню взаємодії з органами місцевого самоврядування в сфері захисту прав споживачів задля подолання негативних тенденцій на споживчому ринку та росту напруги в суспільстві.

  Також обговорено питання взаємодії з територіальними громадами в частині регулювання відносин пов’язаних з виробництвом, розповсюдженням та споживанням реклами та окремо наголошено щодо суттєвих змін в Законі України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» в частині заборони куріння, вживання та використання пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, трав’яних виробів для куріння, тютюнових виробів, кальянів, електронних сигарет та предметів, пов’язаних з їх вживанням.

  Крім того, Головне управління під час дії правового режиму воєнного стану продовжує надавати консультаційну допомогу споживачам з питань захисту їх прав та проводити роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог Закону №1023, «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833, інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері захисту прав споживачів, щодо неприпустимості з їх боку порушень прав споживачів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій