• In English
 • СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я!!!
  , опубліковано 29 Червня 2023 року о 17:17

  Стихійна торгівля харчовими продуктами – є загрозою здоров’ю та добробуту населення. Стихійні місця торгівлі стали серйозною проблемою сьогодення. Люди не замислюються над тим, яку небезпеку несе стихійна торгівля.

  Нагадуємо, що СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ є НЕЗАКОННОЮ в Україні, оскільки не контролюється якість та безпечність харчових продуктів, а самі продавці працюють з грубими порушеннями санітарно-гігієнічних правил (без санітарного одягу, медичні книжки відсутні, порушується температурний режим реалізації та зберігання, дана продукція не маркована відповідно до вимог законодавства тощо). Споживання таких харчових продуктів може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції. Часто у місцях стихійної торгівлі реалізують контрабандну або виготовлену у підпільних цехах продукцію, яка представляє високий ризик для здоров’я людей. В разі отруєння з такого «базару» потерпілому не буде на кого писати скаргу за шкоду заподіяну здоров’ю – підстав не буде, бо немає відповідача.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, про те, що єдине законне  місце для торгівлі харчовими продуктами, крім магазинів – це РИНОК. Саме там знаходиться державна лабораторія ветсанекспертизи, яка здійснює ОБОВ’ЯЗКОВИЙ державний ветеринарно-санітарний контроль за якістю та безпечністю продукції, що реалізується, і надає продавцю товару експертний висновок установленої форми про те, що даний продукт придатний до вживання.

  Тож, ще раз НАГОЛОШУЄМО ГРОМАДЯНАМ, не купуйте харчові продукти в місцях стихійної торгівлі для збереження власного здоров’я та здоров’я своїх рідних!!!!!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій