• In English
 • Головне управління Держпродспоживслужби у Київській області Вітає з нагоди Дня захисників та захисниць України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва
  , опубліковано 01 Жовтня 2023 року о 09:09

  Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.

  Сьогодні з глибокою повагою ми вшановуємо тих особистостей, які у кращих традиціях нашого славного козацтва стоять на захисті Української державності, оберігаючи цілісність та незалежність нашої країни від ворожих зазіхань. Щирі слова вдячності та шани адресуймо сьогодні захисникам та захисницям за самовіддане та жертовне служіння Україні, її народу. З сумом та жалобою згадаймо тим, хто віддав життя за нашу державу.

  Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, волонтерам, батькам, матерям захисників та всім, хто наполегливою працею допомагає нашим військовим наближати перемогу, зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

  Слава УКРАЇНІ!!!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій