• In English
 • На Київщині розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу
  , опубліковано 01 Травня 2024 року о 17:17

  Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Київській області на 2024 рік, а також профілактики та зменшення захворюваності на сказ в дикій фауні з 07 травня 2024 року розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

  Пероральна імунізація від сказу – єдиний дієвий спосіб профілактичної вакцинації диких тварин проти сказу.

  Для імунізації тварин від сказу буде використано пероральну вакцину українського виробника ТОВ «Укрветпромпостач».

  У зв’язку із воєнним станом, усі роботи розповсюдження вакцини будуть здійснені шляхом наземного розподілу принад, без застосування авіації, як і в попередньому році.

  Робочі групи вручну розкладатимуть принади з вакциною з обов’язковим урахуванням особливостей дії воєнного стану та заходів мінної безпеки. Принади будуть розкладені на заздалегідь визначеній площі, яка погоджена із районними військовими адміністраціями (за виключенням населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, полів, автодоріг).

  Планується охопити територію площею 9724,00 кв. км, на якій буде розкладено 243100 принад з вакциною (з розрахунку 25 приманок на 1 кв. км).

  Для інформації!

  Поживні принади з вакциною (брикети) коричневого кольору та розміром з сірникову коробку. Всередині брикету знаходиться желеподібна капсула з антигеном. Брикети мають специфічний запах м’ясо-кісткового борошна, що приманює тварин на великих відстанях.

  Звертаємо увагу населення! Принади безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища, але у разі виявлення брикетів з вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій