• In English
 • На Київщині завершено весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин
  , опубліковано 04 Червня 2024 року о 16:16

  30.05.2024 на території Київської області завершено весняну кампанію
  з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, яка здійснювалась в рамках виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Київській області на 2024 рік.

  Імунізація відбувалась вакциною «Орісвак» вітчизняного виробника (ТОВ «УКРВЕТПРОМПОСТАЧ», м. Бровари). Вакцина повністю безпечна для людей, тварин і навколишнього середовища. Має вигляд невеликих
  за розмірами поживних брикетів (принад). Зовнішня оболонка принад виготовлена із м’ясо-кісткового борошна, що має специфічний запах
  і приманює тварин на великих відстанях. В середині принад розміщено желеподібну капсулу з антигеном вірусу сказу. На 21 день після поїдання принади у тварин формується імунітет проти сказу, який триває мінімум 1 рік.

  Розповсюдження принад здійснювали шляхом наземного розподілу
  на заздалегідь погоджених із районними державними військовими адміністраціями площах (за виключенням населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, полів та автодоріг).

  Загалом було розповсюджено 243100 принад з вакциною (з розрахунку 25 приманок на 1 км2) на площі, яка складає 9724,00 км2.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області дякує всім учасникам весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території області.

  Звертаємо увагу!

  Заходи з пероральної вакцинації спрямовані на забезпечення стабільної епізоотичної ситуації щодо сказу тварин в області завдяки запобіганню поширення збудника серед диких м’ясоїдних тварин ✅.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій