• In English
 • Всеукраїнський День поля – 2024
  , опубліковано 22 Червня 2024 року о 12:12

  20.06.2024 спеціалісти управління контролю в сферах насінництва та розсадництва, карантину та захисту рослин Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області прийняли участь у Всеукраїнському Дні поля – 2024, що відбувся в Миронівському інституті пшениці імені В.М. Ремесла НААН України, с. Центральне, Обухівського району, Київської області.

  Під час заходу учасники ознайомилися з добре відомими та новими сортами озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, озимого та ярого тритикале, жита, вівса, а також отримали цінні консультації науковців щодо їх вирощування. Усі сорти Миронівського інституту пшениці ім. В.М.Ремесла НААН України вирізняються високим генетичним потенціалом продуктивності, підвищеною стійкістю до екстремальних умов довкілля та генетично обумовленою високою якістю зерна.

  Спеціалісти управління звернули увагу на те, що селекціонери інституту відмінно попрацювали над створенням високоврожайних, високоадаптивних, посухостійких, стійких до вилягання та грибкових хвороб сортів зернових культур.

  Незважаючи на цьогорічні зливові дощі, всі посіви миронівських сортів вирівняні та зі здоровими, потужними рослинами.

  Учасники заходу ще раз переконались, що сорти Миронівської селеції можуть на рівних конкурувати з кращими закордонними сортами та займають гідне місце на вітчизняному ринку насіння.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій