• In English
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПОЛЯ АГРАРНИХ ІННОВАЦІЙ
  , опубліковано 03 Липня 2024 року о 13:13

  Кожного року провідні насіннєві господарства організовують День Поля і вже стало доброю традицією запрошувати спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області приймати участь в таких заходах. Так, 28 червня 2024 року відбувся Всеукраїнський День Поля Аграрних інновацій в С(Ф)Г “Т.В.К.”, с. Ємчиха, Миронівського району, Київської області на який також було запрошено спеціалістів управління контролю в сферах насінництва та розсадництва, карантину та захисту рослин.

  Спеціалісти управління відвідали демонстраційні діляночки перспективних сортів жовтого та зеленозерного гороху, квасолі, сої, соняшнику, озимої пшениці. Презентований асортимент сортів зернових та зернобобових культур вражав своєю різноманітністю та потенційними ресурсними можливостями, а кількість сортів та гібридів, висіяних на демонстраційних діляночках, рахувалася не одиницями, а десятками.

  На демонстраційних діляночках використовувалися різні технології вирощування, внесення добрив та засобів захисту рослин. Так як захід присвячений плануванню вирощування різних культур — від сівби, систем захисту до технологічного процесу збирання, то спеціалісти управління наочно ознайомилися з біологічними особливостями сільськогосподарських культур, які вирощуються в регіоні, їх сортовою гамою та впливом технології вирощування на врожайність сільськогосподарських культур.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій